

Домкрат ромбовий Winso 2т 120-413мм
- В наявності
- Код: 122100
811 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для підйому авто-, мототехніки. Ергономічний дизайн робить домкрат максимально комфортним у використанні. Зручний для експлуатації та транспортування завдяки невеликим габаритам. Робочий механізм передбачає плавне піднімання-спускання вантажу.
Основні переваги:
- Можливість роботи з автомобілями з низьким кліренсом
- Можливість високої продуктивності роботи при меншому робочому зусиллі
- Міцна конструкція завдяки 100% якості матеріалів
- Легкість у застосуванні
- Механізм запобігання можливих перевантажень
- Плавний робочий хід
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 413 мм |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Власна вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | 122100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴

