


Домкрат пневматический JP-2PRO-SH 2,8т "AIR KRAFT", высота подъема 135мм - 340мм
- Нет в наличии
- Код: JP-2PRO-SH
4 955 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Вантажопідйомність
2800 кг
-
Опис
Пневматичний домкрат AIRKRAFT DPA-2C – універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання та фіксації автомобіля у процесі проведення ремонтних та діагностичних робіт. Модель DPA-2C оснащена пневматичним приводом, який дозволяє зробити підняти вантаж до 2,8 тонни, за рахунок підключення домкрата до компресора, який здійснює подачу стисненого повітря в подушку, змінюючи висоту. Максимально допустимий тиск повітря становить 6атмосфер. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 340мм та висота підхоплення 130мм, що дозволяє розширити сферу застосування та ефективно виконувати ремонтні роботи з машинами низького кліренсу. Конструкція представлена у формі візка, на якому розташовані дві повітряні подушки, корпус виконаний з міцного металу. Домкрат має раму з коліщатками, які надають швидкості та мобільності роботи. Довга металева ручка дозволяє працювати з домкратом стоячи. Також ручка має прогумовану поверхню, для зручного та чіпкого захоплення. Плавність ходу підйомного майданчика при підйомі вантажу надає поступова подача повітря, що заповнює подушку і змінюючи при цьому висоту. Для фіксації вантажу на потрібній висоті, потрібно перекрити кран подачі повітря.
Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає процесу корозії металу та забезпечує тривалий термін служби пристрою.
Переваги моделі:
- Вантажопідйомність 2,8 тонни
- Хороша висота підйому 340мм, висота підхоплення 130мм
- Високий коефіцієнт корисної дії
- Працює від компресора
- Мобільність
- Плавність ходу під час підйому
- Можливість працювати з машинами низького кліренсу
- Фіксація вантажу на заданій висоті
- Тривалий термін служби.
Особливості:
Максимальна висота підйому
- 340 мм
Вага домкрата
- 15 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airkraft |
| Грузоподъемность | 2800 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Пневматический |
| Высота подъема | 340 мм |
| Высота подхвата | 135 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Домкрат пневматический |
- Цена: 4 955 ₴

