Домкрат гидравлический Белавто 32т. (Белорусь) 12мес. гарантии
- Готово к отправке
- Код: DB32
3 310 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домкрат гідравлічний БЕЛАВТО має просту і дуже надійну конструкцію.
.
Домкрат гідравлічний БЕЛАВТО забезпечує надійне і безпечне піднімання вантажу.
Домкрат БЕЛАВТО стане вашим помічником в далекій дорозі.
Заборонено піднімати вантаж, який важить більше, ніж зазначено в характеристиках домкрата.
Гуртовим та постійним клієнтам діють знижки.
Гарантія 12 місяців.
Інші домкрати мають такі параметри:
Вантажопідйомність - 2 т
Висота в складеному стані:148 мм
Висота підйому: 278 мм
Вантажопідйомність - 3 т
Висота в складеному стані:180 мм
Висота підйому: 340 мм
Вантажопідйомність - 5 т
Висота в складеному стані:195 мм
Висота підйому: 380 мм
Вантажопідйомність - 8 т
Висота в складеному стані:200 мм
Висота підйому: 385 мм
Вантажопідйомність - 10 т
Висота в складеному стані:200 мм
Висота підйому: 385 мм
Вантажопідйомність - 16 т
Висота в складеному стані:220 мм
Висота підйому: 420 мм
Вантажопідйомність - 20 т
Висота в складеному стані:190 мм
Висота підйому: 350 мм
Вантажопідйомність - 32 т
Висота в складеному стані:194 мм
Висота підйому: 344 мм
.
Домкрат гідравлічний БЕЛАВТО забезпечує надійне і безпечне піднімання вантажу.
Домкрат БЕЛАВТО стане вашим помічником в далекій дорозі.
Заборонено піднімати вантаж, який важить більше, ніж зазначено в характеристиках домкрата.
Гуртовим та постійним клієнтам діють знижки.
Гарантія 12 місяців.
Інші домкрати мають такі параметри:
Вантажопідйомність - 2 т
Висота в складеному стані:148 мм
Висота підйому: 278 мм
Вантажопідйомність - 3 т
Висота в складеному стані:180 мм
Висота підйому: 340 мм
Вантажопідйомність - 5 т
Висота в складеному стані:195 мм
Висота підйому: 380 мм
Вантажопідйомність - 8 т
Висота в складеному стані:200 мм
Висота підйому: 385 мм
Вантажопідйомність - 10 т
Висота в складеному стані:200 мм
Висота підйому: 385 мм
Вантажопідйомність - 16 т
Висота в складеному стані:220 мм
Висота підйому: 420 мм
Вантажопідйомність - 20 т
Висота в складеному стані:190 мм
Висота підйому: 350 мм
Вантажопідйомність - 32 т
Висота в складеному стані:194 мм
Висота підйому: 344 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Грузоподъемность | 32000 кг |
| Производитель | БЕЛАВТО |
| Высота подъема | 344 мм |
| Тип | Гидравлический |
| Собственный вес | 15 кг |
| Количество поршней | 1 шт |
| Страна производитель | Беларусь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Высота подхвата | 194 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 310 ₴

