


Автомобільний холодильник BREVIA 50л автохолодильник компресорний Сірий (22450)
- Готово к отправке
- Код: 22450
13 410 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Портативний холодильник BREVIA 50л автохолодильник компресорний Сірий (22450)- ідеальне рішення для подорожей та відпочинку на природі. З його допомогою збережеться свіжість продуктів та напоїв у будь-яких умовах.Комплектація: холодильник, адаптер мережі 220 Вт, кабель для підключення до джерела постійного струму 12/24 Вт, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
Технічні характеристики:
- Об'єм камери: 50 л
-
Напруга: DC - 12/24 В; AC - 110/220 В (через адаптер)
-
Потужність: 80 Вт
-
Налаштування температурного режиму: від -20°C до +20°C
-
Рівень шуму: 45 дБ
-
Кількість камер: 1
-
Тип охолодження: компресорний
-
Тип холодоагенту: R1234yf
-
Клас енергоспоживання: А++
-
Кліматичний клас: T, ST, N, SN
-
Внутрішній розмір камери ШхВхГ (макс. значення): 455х410х280 мм
-
Габарити зовнішні ШхВхГ: 650x497x375 мм
-
Вага: 15,5 кг
-
Особливості холодильника BREVIA 50л:
- Керування з мобільного телефону (за допомогою програми для Android та IOS);
- Цифровий дисплей LED;
- Пам'ять останніх налаштувань температури;
- Трьохступінчастий захист акумулятора авто від розрядки;
-
Індикація напруги
-
Захист від перепадів напруги
-
Захист компресора від перегріву
-
Bluetooth
-
USB порт для заряджання пристроїв
-
Антивібраційний корпус
-
Два режими охолодження: MAX (швидке охолодження), ECO – охолодження з низьким енергоспоживанням
-
Ручки для зручного транспортування
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Матеріал холодильної камери усередині: пластик
-
2 типи адаптерів: для джерела постійного струму - 3,5 м та для джерела змінного струму - 2 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BREVIA |
| Встроенный вентилятор | Да |
| Индикатор охлаждения/нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Общий объем | 50 л |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Режимы работы | Охлаждение |
| Тип автохолодильника | компрессорный |
| Тип питания | Сеть 24 В, Сеть 220 В, Сеть 12 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Бесшумная работа | Нет |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Дополнительная крышка | Нет |
| Изготовления льда | Нет |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Использование аккумуляторов холода | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Отсек для шнура | Да |
| Система фиксации в автомобиле | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.5 кг |
- Цена: 13 410 ₴

