
Домкрат гідравлічний пляшковий Белавто 5т 195-380мм DB05
- Готово к отправке
- Код: DB05
1 071 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Гідравлічний домкрат Belauto DB05 – універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання та фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт.
Модель DB05 пляшкового типу, має максимальну вантажопідйомність 5тонны, що цілком достатньо для легкового автомобіля або мікроавтобуса.
Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 380мм і висота підхоплення 195мм, що дозволяє розширити область застосування і ефективно виконувати ремонтні роботи. Подовжена металева приводна ручка, складаний конструкції, передає посилення на нагнітаючий насос, де нагнітається робоча рідина, яка забезпечує плавний хід при здійсненні підйому і опускання вантажу.
Конструкція домкрата представлена у формі пляшки, корпус якої виконаний з міцного металу. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає процес корозії металу, що забезпечить тривалий термін служби пристрою. Завдяки широкій опорної поверхні, домкрат досить стійкий і захищений від бічного ковзання.
Переваги:
- Вантажопідйомність 5 тонн
- Хороша висота підйому 380мм, висота підхоплення 195мм
- Високий коефіцієнт корисної дії
- Плавність ходу при підйомі
- Відносно мале посилення
- Висока надійність та стійкість конструкції
- Фіксація вантажу на заданій висоті
- Точність гальмування
- Тривалий термін служби
Характеристики
Тип: гідравлічний домкрат
Вид: вертикальні(пляшкові)
Вантажопідйомність: 5 тонн
Висота зачепа: 195 мм
Максимальна висота підйому: 380 мм
Кількість штоків: 1
Матеріал підйомної площадки: метал
Підйомна рукоятка: приводна ручка
Упаковка: картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЕЛАВТО |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 5000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 380 мм |
| Высота подхвата | 195 мм |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Собственный вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 071 ₴

