
Домкрат гідравлічний пляшковий БелАвто 10т 200-385мм DB10
- Готово к отправке
- Код: DB10
1 561 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Висота підхоплення
200 мм
-
Висота підйому
385 мм
-
Вантажопідйомність
10000 кг
-
Домкрат підкатний
Ні
-
Стан
Новий
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Двоштокові
Немає
-
Домкрат гідравлічний BELAUTO DB10 застосовується для підняття важких предметів на певну висоту та утримання їх певного часу в такому положенні. Гідравлічний домкрат BELAUTO DB10 має високу ККД і дуже високу надійність роботи.
Гідравлічний пляшковий домкрат BELAUTO DB10 виготовлений із високоякісного металу та виготовлений на найсучаснішому обладнанні. Зарекомендували себе в фахівців як якісний і надійний продукт.
Двошарове покриття надійно захищає домкрат від корозії та швидко очищається від бруду. У будинку використовуються універсальні сальники та прокладки, які можуть бути легко замінені. Усі деталі домкратів ідеально зібрані, що говорить про якість і надійність.
Домкрат виробляється з первинної високоякісної сировини. Висока надійність підтверджується отриманими сертифікатами якості Європи (відповідно до директивів ЄС).
Особливості:
- Просте та зручне використання
- Має плавність ходу, забезпечує рівномірне підіймання та спускання
- Ідеальне поєднання високої жорсткості конструкції та компактності
- Гідравлічна система підіймання підвищеної надійності має високий ККД
Характеристики:
Вантажність: 10 тВисота підхоплення: 200 ммВисота підіймання: 385 ммРозмір основи: 125x125x8 ммУпакований: у картон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЕЛАВТО |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 10000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 385 мм |
| Высота подхвата | 200 мм |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Собственный вес | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 561 ₴

