
Домкрат гідравлічний пляшковий Белавто 20т 190-350мм DB20
- Готово к отправке
- Код: DB20
2 350 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
-
Користувальницькі характеристики
-
min висота, мм (кліренс)
190
-
Висота підіймання
190-350мм
-
Висота підйому, мм
350
-
Вантажність
20т
-
Двоштокові
Немає
-
Стан
Новий
-
Тип
Домкрат гідравлічний пляшковий
-
Тип призначення
Домкрат гідравлічний пляшковий БелАвто 20т 190-350 мм для легкових автомобілів підіймач для автопідіймальний пристрій
-
Тоннаж, т
20
-
Домкрат гідравлічний пляшковий БелАвто 20т 190-350мм для легкових автомобілів підйомник для авто підйомн KU-22

Висота підйому 190-350мм.
| Назва | Од.Вим. | Значення |
|---|---|---|
| Тип | Пляшкові | |
| Тоннаж, т | 20 | |
| Висота підйому, мм | 350 | |
| min висота, мм (кліренс) | 190 | |
| Двоштокові | Ні | |
| Стан | Новий | |
| Тип призначення | Домкрат гідравлічний пляшковий БелАвто 20т 190-350мм для легкових автомобілів підйомник для авто підйомний пристрій | |
| Тип | Домкрат гідравлічний пляшковий | |
| Виробник | БелАвто | |
| Вантажопідйомність | 20т | |
| Висота підйому | 190-350мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | БЕЛАВТО |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 20000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 350 мм |
| Высота подхвата | 190 мм |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Собственный вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 350 ₴

