


Домкрат гідравлічний пляшковий Molder 20т 190-350 мм
- Готово к отправке
- Код: MA29200
2 360 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домкрат гідравлічний пляшковий. Призначений для підйому автомобілів, витримує навантаження до 20 т. Конструкція виготовлена з міцної сталі. Гідравлічний привод забезпечує плавність ходу. Всі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформу стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях.
Основні переваги:
- Велика вантажність при невеликому робочому зусиллі
- Можливість роботи з автомобілями з низьким кліренсом
- Міцна конструкція та стабільність під час роботи
- Значна висота підйому та робочий хід
- Легке транспортування завдяки невеликим габаритам
- Широка зона підхоплювання та надійне зчеплення з будь-якою поверхнею
Висота 190-350мм, картонна упаковка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | molder |
| Грузоподъемность | 20000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 350 мм |
| Высота подхвата | 190 мм |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Собственный вес | 8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 360 ₴

