



Домкрат гідравлічний підкатний Molder професійний з педаллю 3т 130-490мм картонна упаковка 28кг
- Готово к отправке
- Код: MA30032
6 910 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Гідравлічний домкрат підкатного типу відмінно підходить для проведення запланованих або екстрених (заміна пробитого колеса у дорозі) ремонтних робіт. Також домкрат буде корисним і при плановому техобслуговуванні вашого авто.
Його максимальна вантажопідйомність становить 3 тонни, що цілком достатньо легкової машини. Пристрій відрізняється зручністю та безпекою експлуатації, а також легкістю підйому вантажів. Достоїнством даного домкрата є хороша висота підйому 490 мм та висота підхоплення 130 мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу.
Корпус домкрата повністю виконаний із міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу за рахунок задньої пари коліс, що надають швидкості та мобільності роботи.
Даний тип домкратів знайде застосування не тільки в гаражі, а й на СТО та автомайстернях.
Основні характеристики
- Тип: Гідравлічні
- Вид: Підкочувальні
- Матеріал корпуса: Метал
- Вантажопідйомність: 3 т
- Мінімальна висота підйому: 130 мм
- Країна-виробник товару: Китай
- Максимальна висота підйому: 490 мм
- Вага домкрата: 28 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | molder |
| Высота подхвата | 130 мм |
| Высота подъема | 490 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 3000 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 29 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 910 ₴

