



Домкрат гідравлічний підкатний Molder професійний 3т 130-490мм картонна упаковка 28кг
- Готово к отправке
- Код: MA30030
6 650 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Гідравлічний домкрат підкатного типу відмінно підходить для проведення запланованих або екстрених (заміна пробитого колеса у дорозі) ремонтних робіт. Також домкрат буде корисним і при плановому техобслуговуванні вашого авто.
Його максимальна вантажопідйомність становить 3 тонни, що цілком достатньо легкової машини. Пристрій відрізняється зручністю та безпекою експлуатації, а також легкістю підйому вантажів. Достоїнством даного домкрата є хороша висота підйому 490 мм та висота підхоплення 130 мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу.
Корпус домкрата повністю виконаний із міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу за рахунок задньої пари коліс, що надають швидкості та мобільності роботи.
Даний тип домкратів знайде застосування не тільки в гаражі, а й на СТО та автомайстернях.
- Тип: Гідравлічні
- Вид: Підкочувальні
- Матеріал корпуса: Метал
- Вантажопідйомність: 3 т
- Мінімальна висота підйому: 130 мм
- Країна-виробник товару: Китай
- Максимальна висота підйому: 490 мм
- Вага домкрата: 28 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | molder |
| Страна производитель | Германия |
| Грузоподъемность | 3000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 490 мм |
| Высота подхвата | 130 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 28 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 650 ₴

