


Домкрат гідравлічний підкатний Winso 2т 130-330мм картон 7кг 171700
- Готово к отправке
- Код: 171700
1 585 ₴
1 535 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Гідравлічний домкрат Winso 171700 – це необхідний помічник для легкого підняття кузова автомобіля. Характеризується пристрій зручним форматом виконання і досить високою висотою підхвату в парі з якісною збіркою. Домкрат відноситься до підкатного типу, яким зручніше та легше підняти автомобіль, за умови рівної поверхні, на якій стоятиме домкрат. Встановивши і почавши працювати з пристроєм, ви приємно здивуєтеся тому, як впевнено воно підніме ваш легковий автомобіль завдяки можливості максимальної вантажопідйомності номіналом 2 т.
Висота підкату досить низька і становить 130 мм, пролізе практично куди завгодно. Максимальна висота підйому складає 330 мм, чого з лишком вистачає для більшості легкових авто. Сам домкрат важить солідні 7 кг, що дає йому плюс стійкості на поверхні.
Гідравлічна система домкрата працює як годинник і стабільно перекачує робочу рідину з резервної камери до робочої склянки. За рахунок цього в ємності піднімається тиск, і вона починає виштовхувати поршень. Подібна система забезпечує мінімальні зусилля з боку людини та більшу жорсткість, надійність утримання. Корпус виготовлений з міцного металу з ергономічними особливостями конструкції. Рукоятка має прогумований наконечник, покращуючи зчеплення рук із інструментом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINSO |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 330 мм |
| Высота подхвата | 130 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 535 ₴

