



Портативне джерело живлення Vitol S633, 220В/300Вт/Li-ion 444Вт/год, чистий сінус
- Нет в наличии
- Код: S633
10 801 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портативне джерело живлення Vitol S633 220В/300Вт/Li-ion 444Вт/год чистий сінус - мобільна електростанція, яку можна застосовувати як основне або резервне джерело живлення, коли електромережа недоступна.
Пристрій використовують для зарядження смартфонів та мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків, смарт-годинників, фотоапаратів, дронів, ipad, міні-холодильників тощо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 200 В |
| Выходной ток | 60000 мА |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Разъемы | Розетка AC 220В, USBx2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 801 ₴

