


Портативне джерело живлення Vitol S420, 220В/200Вт/Li-ion 222Вт/год, мод. сінус
- Нет в наличии
- Код: S420
5 701 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портативне джерело живлення Vitol S420 220В/200Вт/Li-ion 222Вт/год мод сінус - мобільна електростанція, яку можна застосовувати як основне або резервне джерело живлення, коли електромережа недоступна.
Пристрій використовують для зарядження смартфонів та мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків, смарт-годинників, фотоапаратів, дронів, ipad, міні-холодильників тощо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От сети |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 200 В |
| Особенности | Фонарик, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 241 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Высота | 125 мм |
| Вес | 2200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Разъемы | USB, Type-C, Розетка AC 220В |
Информация для заказа
- Цена: 5 701 ₴

