


Зарядний пристрій акумулятора автомобіля Bosch C3
- Готово к отправке
- Код: C3
2 855 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Зарядний пристрій акумулятора автомобіля Bosch C3 використовується для заряджання акумуляторів з номінальною напругою 6 або 12 вольт.На функціональній панелі зарядного пристрою розташовані світлодіодні індикатори та кнопка вибору режимів роботи. Прилад відноситься до типу імпульсних зарядних пристроїв з інтелектуальними функціями. Потужність пристрою становить 6Вт, а максимальний струм - 3.80 А. Є можливість використовувати напругу 6 або 12 В. Сам прилад включається в побутову мережу 220 V, що дозволяє використовувати її в побутових умовах без залучення мереж вищої напруги.
Режими:1 «6 V» - заряд (7,3 V / 0,8 A; ємність від 1,2 А/год до 14 А/год);Режим 2 «12 V» - заряд - мотоциклетні батареї (14,4 V / 0,8 A; ємність 1,2 - 14 А/год);Режим 3 «12 V» - заряд - автомобілі (14,4 V / 3,6 A; ємність від 14 А/год до 120 А/год);Режим 4 «12 V» - Заряд – холодний. пора року/AGM (14,7 V / 3,8 A; ємність від 14 А/год до 120 А/год). Підтримує зарядку акумуляторів типу: VRLA, WET, GEL EFB, AGM
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Пластик |
| Количество режимов заряда | 4 |
| Ток заряда | 3.8 А |
| Емкость аккумулятора | 120 А·ч |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 0.65 кг |
- Цена: 2 855 ₴

