


Ключ балонний Hans 1477-5M17 посилений 17мм
- Готово к отправке
- Код: M17
377 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Ключ балонний Hans 1477-5M17 посилений 17мм є інструментом для монтажу/демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній шестигранний профіль. Зокрема, цей ключ застосовується при роботі з автомобільними колісними кріпленнями.
Конструкція ключа складається з стрижня, має L-подібну форму, на одній стороні якого розташована головка з шестигранним профілем, а на іншому плоский наконечник. Незнімна головка має стандартний розмір, завдяки чому підійде для широкого ряду автомобілів. Шестигранний профіль головки контактує з різьбовим з'єднанням по всьому периметру, забезпечуючи більшу площу контакту і рівномірний розподіл навантаження, що в свою чергу, дозволяє зберегти цілісність граней кріплення і збільшити ефективність відкручування або закручування.L-подібна форма ключа дає можливість докласти великого зусилля, використовуючи довгу сторону ключа як важіль. Довжина ключа 270 мм.Матеріалом для виготовлення ключа послужила високоміцна хром-ванадієва сталь, яка забезпечує надійність інструменту, стійкість до навантажень та довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hans |
| Страна производитель | Тайвань |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Тип ключа | L-образный |
| Размер min | 17 мм |
| Размер max | 17 мм |
| Длина инструмента | 270 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 377 ₴

