
Набір ключів комбінованих 12 шт ., 6-22 мм Cr-V Intertool HT-1203
- Готово к отправке
- Код: HT-1203
433 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір ключів комбінованих 12 шт ., 6-22 мм Cr-V Intertool HT-1203 це набір з 12 комбінованих ключів, кожен з яких є поєднанням ріжкового і накидного гайкового ключа. Розмірна лінійка набору – від 6 до 22 мм. Обидві сторони ключів мають однаковий розмір голівки. Рожкова сторона ключів є найпопулярнішою серед з'єднань і має широку сферу застосування. Накидна сторона ключів завдяки кільцевій будові в момент докладання зусилля дозволяє розподілити навантаження рівномірно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Набор ключей | ключи комбинированные |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Размер min | 6 мм |
| Размер max | 22 мм |
| Количество ключей в наборе | 12 |
| Состояние | Новое |
| комплектація | |
| Комплектація | Розміри ключів:6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 433 ₴

