Домкрат гідравлічний підкатний HERCULES ELEGANT MAXI 2Т
- Готово к отправке
- Код: EL 350 002
1 399 ₴
1 366 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домкрат гідравлічний підкатний HERCULES ELEGANT MAXI 2Т розроблений для того, щоб допомогти вам підняти вагу автомобіля, автомобільні домкрати є невід’ємною частиною кожного ремонтного гаража або автомобільного багажника. Якщо ви працюєте професійним механіком або хочете самостійно керувати ремонтом автомобіля, домкрати необхідні для виконання різноманітних завдань. Робота під вашим транспортним засобом також означає, що вам потрібні міцні, високоякісні деталі автомобільних домкратів і опори осі, щоб забезпечити вашу безпеку. Також ніхто не застрахований від проколу колеса в дорозі. Переваги:сучасна технологія виготовлення;гумова шайба захищає від пошкодження нижню частину автомобіля;конструкція допомагає легко і швидко піднімати машину;сертифікати: TUV, GS, CE
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 300 мм |
| Высота подхвата | 125 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 5 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 366 ₴

