Домкрат гідравлічний підкатний HERCULES ELEGANT MAXI 2,5Т
- Готово к отправке
- Код: EL 350 006
2 799 ₴
2 714 ₴
+380 (93) 843-50-96
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Домкрат гідравлічний підкатний HERCULES ELEGANT MAXI 2,5Т розроблений для того, щоб допомогти вам підняти вагу автомобіля, автомобільні домкрати є невід’ємною частиною кожного ремонтного гаража або автомобільного багажника. Якщо ви працюєте професійним механіком або хочете самостійно керувати ремонтом автомобіля, домкрати необхідні для виконання різноманітних завдань. Робота під вашим транспортним засобом також означає, що вам потрібні міцні, високоякісні деталі автомобільних домкратів і опори осі, щоб забезпечити вашу безпеку. Також ніхто не застрахований від проколу колеса в дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Грузоподъемность | 2500 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Высота подъема | 370 мм |
| Высота подхвата | 85 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 14 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 714 ₴

