Ланцюги на колеса 12мм KN 70 комплект 2шт
- В наличии
- Код: KN 70
1 022 ₴
- +380 (97) 618-98-01
- +380 (99) 413-28-88
Подолати снігові замети, ожеледь, розмиті дощем грунтові дороги та інші важкопрохідні ділянки шляху вам допоможуть ланцюги на колеса від VITOL. Вони перетворять на позашляховик будь-яке авто.

Ланцюги рівномірно оплітають шину, завдяки чому суттєво збільшується зчеплення коліс з дорогою, що вкрита снігом, брудом або піском. За функціоналом вони перетворюють стандартну шосейну шину на колесо для їзди в умовах бездоріжжя.

Переваги ланцюгів на колеса VITOL
- Всі елементи виготовлені з міцної сталі
- Легке та надійне кріплення
- Суттєво збільшють зчеплювальні властивості коліс
- Зручний кейс для зберігання

Рекомендації з застосування:
- Для легкових авто та позашляховиків – на ведучу пару або на всі колеса
- Для вантажної автотехніки або автобусів зі спареними задніми колесами - на ведучу пару

Не рекомендовано використовувати для довгої їзди по асфальту, а також по бездоріжжю на високій швидкості. Рекомендована швидкість пересування з ланцюгами – 40 км/г. Для збереження цілісності та подовження строку служби рекомендуємо знімати ланцюги одразу після подолання складних ділянок при виїзді на асфальтовану дорогу. Дотримуватись інструкції з використання, де міститься вся необхідна інформація.

ТМ Витол гарантує, що вся продукція виготовлена з високоякісних матеріалів і відповідає технічним вимогам, що підтверджено сертифікатами якості. Компанія VITОL вже 20 років є провідним постачальником автотоварів на ринку України, тому несе повну відповідальність за якість своєї продукції

Цепи на колеса 12мм KN 70 - представленная модель подходит для колес диаметром 13-15 дюймов. Толщина оцинкованного прута, используемого для изготовления цепных колец, составляет 12 мм. Этой толщины достаточно, чтобы не порвать металлическую сетку во время езды. Протектор съемный и подходит на любой легковой автомобиль. Монтаж цепей простой и не требует помощи мастера.
| Основные | |
|---|---|
| Вид устройства | Цепи |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Радиус колес для установки | 13-16" |
| Тип препятствий | Глина, Грязь, Земля, Лед, Песок, Преодоление подъемов, Снег |
| Производитель | King |
| Страна производитель | Китай |
| Материал устройства | Металл |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Максимальный радиус колес для установки | 16 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 13 " |
- Цена: 1 022 ₴






